Prečo nakupovať u nás online?

Výhodou nákupu v našom e-shope je nepretržitá dostupnosť výrobkov značky BonaVita. Výrobky, ktoré si u nás objednáte posielame priamo z veľkoskadu, preto nie je možné nakupovať po kusoch, ale iba v ucelených kartónoch

Nákup celých kartónov je vhodný pre malé predajne, bufety a spotrebiteľov, ktorí si pravidelne kupujú väčšie množstvá našich výrobkov. Cena pri každom výrobku zodpovedá cene za 1 kartón a v názve výrobku je uvedený aj počet kusov v kartóne. Želáme príjemné nakupovanie.

Sucháre ako súčasť racionálnej výživy

Tradičný suchár známy z minulosti aj ako diétny suchár sa objavil na slovenskom trhu medzi potravinami už v období 70. rokoch. Sucháre boli súčasťou výživy dokonca už v 15. storočí kedy ich konzumovali moreplavci počas svojich dlhých plavieb.

Z čoho je suchár vyrobený?

  • základ tvorí pšeničná múka
  • voda, droždie, pokrmový jedlý tuk, cukor a soľ

Sucháre v súčasnosti

Sucháre sa pre svoje zloženie konzumujú v racionálnej výžive ako súčasť rôznych redukčných diét, ale i počas možných hnačkových ochorní detí i dospelých kedy je potrebné pridať do stravy tuhú zložku, ktorá by nedráždila tráviace ústrojenstvo. Sucháre sú súčasťou i rôznych nemocničných diét napr. pri šetriacej diéte kedy pacient trpí zápalom žlčových kameňov.

Sucháre na diétu

Tradičné sucháre si môžete zakúpiť v našom eshope v rôznych baleniach vo zvyhodnenej cene.

Tradičný suchár 
250g

17,50 € / 12 balení

Tradičný suchárik 
140g

10,90 € / 12 balení

Suchár ACTIVE klasik
125g

17,50 € / 32 kusov

Suchár ACTIVE klasik
250g

30,50 € / 24 kusov

Suchár ACTIVE klasik
250g

30,50 € / 24 kusov