Prečo nakupovať u nás online?

Výhodou nákupu v našom e-shope je nepretržitá dostupnosť výrobkov značky BonaVita. Výrobky, ktoré si u nás objednáte posielame priamo z veľkoskadu, preto nie je možné nakupovať po kusoch, ale iba v ucelených kartónoch

Nákup celých kartónov je vhodný pre malé predajne, bufety a spotrebiteľov, ktorí si pravidelne kupujú väčšie množstvá našich výrobkov. Cena pri každom výrobku zodpovedá cene za 1 kartón a v názve výrobku je uvedený aj počet kusov v kartóne. Želáme príjemné nakupovanie.

Recenzie zákazníkov

Napíšte nám vaše skúsenosti s potravinami Bonavita.

Kváskové chrumkanie
Nedávno som objavila v obchode kváskové miniknäkenbroty, tak som ich kúpila, keďže sme mali návštevu. Je to výborná chuťovka k vínu, stačí pripraviť deep alebo chutný pomazánku s trochou zeleniny. Kto hľadá náhradu za pečivo, tak vrelo odporúčam a teší ma, že máme na trhu i takého chrumkavé kváskové výrobky.

Natália, Nitra

Tradičné sucháre na ktoré nedáme nikdy dopustiť

Máme doma malé deti a občas nás nečakane prekvapí hnačka, ktorá je pri malých deťoch vždy rizikom. Počas liečenia vždy máme doma ako pohotovú pomoc tradičné sucháre, ktoré občas konzumujem i ja počas krátkodobej diéty. Sucháre chutia nielen mne, ale i deťom. Môžem iba odporučiť.

Linda, Nové Zámky

Sušená machovka peruánska
Machovka je úplne úžasné ovocie plné vitamínov. Vždy ako príde prvé jesenné sychravé počasie a minú sa zásoby čerstvého ovocia, tak nakupujeme machovku v sušenej podobe a povinne každý člen rodiny musí aspoň zopár sušených bobúľ zjesť. Určite odporúčam na imunitu, keďže machovka obsahuje veľa vitamínu C. A navyše táto značka je jediná čo poznám bez pridaným konzervačných látok. Takže za mňa celú moju rodinu jednoznačne odporúčam.

Marika, Prievidza.

Pohánkové lupienky
Veľmi sa teším, že som konečne objavila na našom trhu pohánkové lupienky, zvykla som na raňajky kombinovať špaldové, ktoré sú bežne dostupné v obchode, ale konečne som objavila tieto, ktoré sú ešte o čoši zdravšie. Tým, že obsahujú pohánku, majú menej lepku, čo  mi absolútne vyhovuje. A navyše pohánkové výrobky úplne zbožňujem pre ich výnimočnú chuť. Najlepšie ich kombinujem s bielym jogurtom a ovocím. Veľmi odporúčam a už sa teším na ďalšie zdravé a chutné výrobky.

Zuzana, Zvolen

Sušený ananás je výborny!
Kedže sa snažíme v rodine vyhýbať rafinovanému cukru, obľúbili sme si sušený ananás s prirodzene vyskytujúcim sa cukrom, je to omnoho lepšie a zdravšie ako bežne dostupné presladené sladkosti. Bežne dostupné sušené ovocie je namáčané v glukózovo-fruktózovom sirupe, tento ananás je jediný, ktorý som našla na trhu, bez akéhokoľvek pridaného cukru, takže za seba a celú moju rodinu, ktorá tento sušený ananás konzumuje už dlho, hodnotím veľmi pozitívne.

Katka, Urmince

Sójové mlieko
Tento sójový nápoj pijem už dlhé roky, kedže mám intoleranciu laktózy, chuť je neutrálna, čo mne vyhovuje, takže super!

Norbert, Bratislava

Nepijem mlieko
Tiež mám intolerenciu na laktózu, ale sójové mi moc nechutí, ja som si veľmi obľúbila pohánkové, má príjemnú chuť a kombinujem ho s cereáliami. Jednoznačne odporúčam.

Michala, Bardejov

Tu vložte vašu recenziu

RECENZIE