Prečo nakupovať u nás online?

Výhodou nákupu v našom e-shope je nepretržitá dostupnosť výrobkov značky BonaVita. Výrobky, ktoré si u nás objednáte posielame priamo z veľkoskadu, preto nie je možné nakupovať po kusoch, ale iba v ucelených kartónoch

Nákup celých kartónov je vhodný pre malé predajne, bufety a spotrebiteľov, ktorí si pravidelne kupujú väčšie množstvá našich výrobkov. Cena pri každom výrobku zodpovedá cene za 1 kartón a v názve výrobku je uvedený aj počet kusov v kartóne. Želáme príjemné nakupovanie.

Zdravé obilniny pre vašu výživu

Quinova na raňajky

Quinova je chutná pseudoobilnina, ktorá je vo svete i na Slovenku v poslednom obbdobí veľmi obľúbená hlavne vďaka svojim výživovým vlastnostiam. Quinoa (známa i ako Mrlík čílsky) je rastlina, ktorá pochádza z Južnej Ameriky a na územie Európy sa dostala až koncom 19. storočia.

Quinova je prirodzene bezlepková potravina, preto je vhodná i pre celiatikov, ktorí nemôžu konzumovať lepok, preto výrobky z nej je môžné konzumovať pri bezlepkovej diéte.

V našom závode v Českej republike vyrábame pufrovaný výrobok vhodný na zdravé raňajky pre milovníkov tejto úžasnej plodiny. Výrobok nie je vyrobený výlučne iba z quinoi, ale v kombinácii s kukuričnou krupicou, pšeničnou i celozrnnou ovsenou múkou, ale i s príslušnými sladidlami. Tieto cerelálie pre dospelých vyrábame bez použitia palmového oleja.

Quinova - výživové zloženie

  • Sacharidy: 58 g
  • Vláknina: 5 g
  • Bielkoviny: 15 g
  • Tuky: 5 g
  • Energia:  1 432 kJ na 100 g